Spordimassaaž sobib nii regulaarselt spordiga tegelevatele kui ka lihtsalt aktiivse eluviisiga inimestele, kes soovivad tõsta oma kehalist sooritusvõimet, kiirendada taastumist pärast füüsilist pingutust, ennetada ülekoormusvigastusi või leevendada lihaspingeid.
Levinud eksiarvamus on, et klassikaline massaaž on leebem, samas kui spordimassaaž on „väga sügav ja valulik massaaž“. Tegelikult ei pea ega tohikski spordimassaaž olla valus või liialt tugev, et see toimiks.
Klassikalise ja spordimassaaži erinevus seisneb pigem kliendi eesmärkides ja konkreetsetes vajadustes, mis on seotud treeningute või intensiivse füüsilise koormusega. Spordimassaaž keskendub süvenenumalt probleemsetele kehapiirkondadele sõltuvalt konkreetse spordiala või igapäevaste tegevuste eripärast. Samuti on spordimassaaži tehes oluline mõista eesmärki, tehnikaid ja ajastust ehk miks, mida ja millal tehakse.
Lisaks klassikalise massaaži võtetele kasutatakse vajaduse korral ka erinevaid manuaalseid lihaste lõõgastamise tehnikaid, liigesmobilisatsioone ja venitusi.
Kui tegeled spordiga, on soovitatav massaaži tulla kas trennivabal päeval või pärast treeningut.
Massaažiseansi pikkus 60 / 90 min